kingime eestile 100 tonni mulda! (11)Eesti muld on meile olnud elu lätteks läbi aegade. Oleme teda kaevanud, harinud, väetanud ja hoidnud. Vihmajärgsel värskel mullal on kodumaa lõhn. Mullast saame oma toidu ja väe. Mullal on tõestatud stressivastane toime. Mis oleks parim kingitus kui õnnelikud inimesed ja 100 tonni puhast Eestimaad juures.

Eesti juubelipidustused on oma haripunktis. Soovime, et juubeli tähistamine ei jää soiku, kui suveks näpp mulda pistetakse. Eesti juubeli puhul kutsume kõiki üles kompostima bio- ja aiasaadustest puhast Eesti mulda ja kinkima selle Eestimaale.

Ühest kompostkastist saab umbes tonni mulda ning saja kompostkasti puhul kokku 100 tonni! Ootame sadu inimesi liituma kingitusega ja tegema bio-ja aiajäätmetest viljakat puhast mulda, mida kasutada oma aias. Kingitus Eestimaale – hoiame maad ja loodust ning vähendame prügi.

Antud kingitus aitab meid viia tagasi juurte juurde ning äratada uuesti ellu vanad teadmised.  Eestlastena väärtustame loodust ning soovime hoida oma keskkonna puhta ning jätkusuutlikuna. Kinkida oma riigile tonn puhast mulda on ühelt poolt kelmikas mõte, kuid sisult väga isiklik, märgiline ja tähenduslik.

 

KINGIME EESTILE 100 TONNI PUHAST MULDA!

Kingituse liituda saab kuni oktoobrini 2018!

Vaata, kes on juba liitunud ja palju mulda kingitusena on kogunenud!

Projekti veab eest JCI Go koda koostöös Teeme Ära sihtasutusega. Projekti toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja Riigikantselei EV100 toimkond.

 

LIITU KINGITUSEGA
Täida väljad ja nii oledki liitunud kingitusega!

 

Jaga teistega ...Tweet about this on TwitterShare on RedditShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone